
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 400 pF |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Varistor Voltage | 470 V |
| Peak Surge Current | 4.5 kA |
| Max Varistor Voltage | 517 V |
| Min Varistor Voltage | 423 V |
| Max Surge Current | |
| Number of Circuits | 1 |
Stock: 43
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11174
Ext.Price$0.11174
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11174 | $0.11174 |
| 10 | $0.09929 | $0.99290 |
| 50 | $0.08822 | $4.41100 |
| 100 | $0.07762 | $7.76200 |
| 500 | $0.06829 | $34.14500 |
| 1000 | $0.06475 | $64.75000 |
| 3000 | $0.06139 | $184.17000 |
| 5000 | $0.05821 | $291.05000 |
